KEHAKAALU KUNST – korduma kippuvad küsimused

Kas saame ka materjale?
Jah, osalejad saavad ka materjalid vastavalt programmi nädala teemale.

Kas saadate ka mingi kava?
Täpse kava saavad osalejad esimesel kohtumisel.

Mis saab siis, kui ma mõnikord ei saa osaleda?
Me väga loodame, et programmiga liitunud saab osaleda kõikidel kordadel, sest see on osaleja enda huvides. Loomulikult võib juhtuda, et jäädakse haigeks või tuleb muu takistus, mis ei võimalda osaleda. Sellisel juhul saab osaleja materjalid järgmisel korral.

Kui mul mingil põhjusel jääb grupis käimine pooleli, kas ma saan liituda teise grupiga?

Jah, sellisel juhul soovitame alustada koos mõne päris uue alustava grupiga. Kuna grupis osalejate arv on väga väike (maksimaalselt 5-6 inimest) ja seda eesmärgiga, et hoida grupi sisekliimat ja, et jõuaksime töötada iga osalejaga, siis erinevate juba töötavate gruppide vahel liikumist me kahjuks ei saa võimaldada.

Kas kõik grupid hakkavad olema esmaspäeviti?
Ei, seda kindlasti mitte. Püüame uute gruppide alustamisel võtta arvesse osalejatele sobilikku aega – seepärast, kui ühe grupi aeg ei sobi, anna meile julgelt teada, millal sulle sobiks grupis käia. Nii saame Sinu soovidega paremini arvestada!

Kas mõni grupp hakkab toimuma ka päevasel ajal?
Jah, piisava huvi korral saame seda teha.

Kuidas ma saan garanteerida omale koha sellises väikeses grupis?
Üheks garantiiks on kindlasti programmis osalemise eest kohene tasumine. Juhul kui huvi on, aga uue grupi aega ei ole veel välja kuulutatud, siis palume eelregistreeruda, et teaksime väikegruppi paremini planeerida. Püüame kõikidele huvilistele leida tema poolt eelistatuima grupi toimumise aja. Kuna huvi on suur ja grupid väikesed, siis võib juhtuda, et mõnda gruppi registreerumist ei pruugi me avalikult välja kuulutadagi. Seepärast soovitame oma huvist igal juhul teada anda – nii oled esimeste hulgas, kes info saavad.

Kui palju programmis osalemine maksab?
Programmis osalemine maksab 325 eur (ühe korra arvestuslik tasu 25 eur).

Kas peab maksma korraga või saab ka ositi?
Kui korraga maksta ei ole võimalik, siis saab maksta ka kahes osas.

Millal tuleks teha esimene makse?
Ükskõik kas maksta ositi või kogu summa korraga, tuleb see tasuda enne grupitöö algust vastavalt arvel märgitud tähtajale.