Toitumisnõustaja Eva-Liisa Kaaristo

Toitumisnõustaja Eva-Liisa Kaaristo

Tervise Maitsed OÜ juhatuse liige

Usun, et teadlik söömine aitab vältida terviseprobleeme, annab vajalikku energiat ja parandab enesetunnet. Tervislik eluviis ei tähenda piiranguid ja loobumisi, pigem annab võimaluse proovida uusi põnevaid maitseid.

Igapäevaselt nõustan erakliente teadliku toitumise küsimustes, annan soovitusi tervislikuks ja püsivaks kaalulangetuseks ja koostan menüüsid. Viin läbi ka Kaalugruppe, Laste Kokakooli ning loenguid ja õpitubasid erinevatel toiduga tervise toetamise teemadel.

Oma töös pean oluliseks inimeste mõistmist ja aitamist arvestades nende eripära, maitse-eelistusi ja eluviisi. Muutused ei juhtu üleöö vaid on pikaajalise protsessi tulemus.  Teekonda tervislikuma elu suunas on kindlasti kergem läbida koos toitumisnõustajaga ja saada spetsialistilt vajalikke nõuandeid ja tuge.

Kui soovid saada nõu ja abi tervisliku toitumise osas,  langetada kaalu, soovid oma ettevõtte töötajatele korraldada põnevat loengut või töötuba või kui sul on tekkinud toitumise teemal küsimusi, võta minuga ühendust!

Kontakt:
E-post: evaliisa@tervisemaitsed.ee
Tel: +372 5647 4702

Minu kohta saad rohkem lugeda siit!